MEIST

Kinnisvarahalduri teenus MTÜ Töökriim

Kinnisvarahalduri teenus MTÜ Töökriim tagab professionaalse igapäevaste tegevuste korraldamise korteriühistus ja objektist (korterelamu, ärihoone) lähtuvalt hoone tehnilise korrashoiu.

Meie ettevõtte prioriteet on korras kinnisvara, selle korrektne ja operatiivne haldus ning hooldus. Tahame läbi enda ettevõtte pakkuda kvaliteetset ja usaldusväärset juhtimist korteriühistutes. Selleks pakume kompleksset halduriteenust meie klienditele.

Teenust osutades on meile olulised kliendi soovid ning nende professionaalne ja asjatundlik täitmine. Peame oluliseks klientide ärakuulamist ja nende tagasisidet, et pakkuda igale kliendile teenus, mis otseselt vastab nende vajadustele. 

Lisaks halduri-ja tehnilise konsultandi teenusele pakub meie ettevõte korteriühistutele tehnosüsteemide hoolusteenust, ööpäevaringset avariiteenust, raamatupidamisteenust, koristusteenust ning teeme ka sanitaartehnilisi töid ja lihtsamaid remonditöid. 

 
MEIE TEENUSED

Pakume alljärgnevaid teenuseid, lisaküsimuste korral võta meiega ühendust või loe lisa:

Haldusteenus

See sisaldab kinnisvaraomaniku kohustuste kandmist (vastavalt volitustele), tugi- ja lisateenuste osutamist ja tarbimisteenuste vahendamist.

Raamatupidamisteenus

Meie poolt pakutav raamatupidamisteenus tagab ühistule usaldusväärse, seadustest lähtuva ja headele raamatupidamistavadele vastava raamatupidamise ja kuluarvestuse.

Puhastusteenus

Puhastusteenus hõlmab korterelamu üldkasutatavate ruumide ja maja ümbruse ning kinnistu korrashoidu.

Tehnosüsteemide haldamine

Hooldame ka katuseid, korstnaid, vihmaveeäravoolusüsteeme, ventilatsioonilõõre, hoiame korras fonolukud ja elamu üldehituslikud konstruktsioonid.
kinnisvarahaldus 24

Nutikas ja lihtne kinnisvarahooldus